SPOŠTOVANI STARŠI!

S pričetkom novega šolskega leta, vam posredujemo naslednje informacije:

V vrtcu bomo upoštevali navodila NIJZ in MIZŠ in sicer higienske, organizacijske, kadrovske in prostorske spremembe in prilagoditve za preprečevanje širjenja Covid 19., zato v vrtec vstopajo le zdravi otroci.

Ob tem bomo morali vsi skrbno spremljati stanje in dosledno izvajati priporočene ukrepe. Varovanje svojega zdravja in zdravja drugih je naša skupna odgovornost.

Starše prosimo za razumevanje.

Vodstvo in zaposleni vrtca

TISZTELT SZÜLŐK!

Az új tanév kezdetével tájékoztatjuk önöket a következő  információkkal:

A  nevelő-oktatói munka idejében az óvodában követjük az Országos Közegészségügyi Intézet és az Oktatási, Tudományos és Sportminisztérium utasításait, mégpedig a higiéniai, szervezeti, személyi és térbeli változásokat és kiigazításokat, hogy megakadályozzuk a Covid 19 terjedését, ezért csak a gyermekek léphetnek be az óvodába. Kérjük a szülők szíves megértésüket

Ezért  mindannyian kötelesek leszünk figyelemmel kísérni a helyzetet és következetesen betartani az ajánlott intézkedéseket. Saját egészségünk és mások egészségének védelme közös felelősségünk.

Kérjük a szülők szíves megértésüket.

Az óvoda vezetősége és pedagógusai

UKREPI V VRTCU PIKAPOLONICA DOBROVNIK OD 1.9.2020